Prečo Geoff Anderson...

Prečo Geoff Anderson...

GEOFF ANDERSON je športové oblečenie z Dánska. Pôvodne pánske oblečenie pre rybolov sa dnes radí medzi značkové oblečenie do extrému.

Absolútna paropriepustnost a nepremokavosť!

Absolútna paropriepustnost a nepremokavosť!

Membránové oblečenie Geoff Anderson okrem veľkej paropriepustnosti sa vyznačuje aj absolútnou nepremokavosťou.  Veď stačí spomenúť len verejný test kvality na rôznych rybárskych a poľovníckych výstavách.

Otestované rybolov....

Otestované rybolov....

Extrémne klimatické podmienky v tejto severskej krajine, dlhoročná skúsenosť a garantovaná kvalita predurčujú použitie tohoto oblečenia aj v tých najextrémnejších podmienkach.

Otestované OFF ROAD....

Otestované OFF ROAD....

Extrémne podmienky vyžadujú extrémne vybavenie. Geoff Anderson ponúka produkty do každého počasia. Jeho kvality vyskúšali viaceré Off Road výpravy a účastníci rely po celom svete.

Otestované 4x4...

Otestované 4x4...

Celé smerovanie firmy Geoff Anderson je orientované na ľudí, ktorí majú radi vodu, pohyb, prírodu. Títo ľudia  dokážu oceniť pohodu v ťažkých klimatických podmienkach či už na „vode“, alebo na „suchu“.

Turistika....

Turistika....

Oblečenie vhodné do každého počasia je základom pre príjemné trávenie voľného času, aj keď poveternostné podmienky
nie sú vždy priaznivé. Kvalitné oblečenie na horúce dni ale aj do mrazivých extrémov je v ponuke dánskeho výrobcu Geoff Anderson.

Expedície...

Expedície...

Expedície a výpravy sú najobjektívnejšími testami oblečenia a inej výstroje. Pri prípravách na expedície nesmiete nechať nič na náhodu. Akékoľvek zlyhanie výstroje stovky a tisíce kilometrov od civilizácie môže mať kritické následky. Aj preto sa mnohí rozhodli pre oblečenie Geoff Anderson.

Cestovanie....

Cestovanie....

Koľko ľudí, toľko chutí. Aj tomu sú prispôsobené kategórie modelov oblečenia Geoff Anderson. Plánujete cestu na Antarktídu, Bora Bora alebo do Afriky? Z kolekcie Geoff Anderson si vyberiete všetko potrebné.

Anketa

O čom by ste chceli vedieť viac?
Fleece19.6 %
Košele19.4 %
Sonary19.7 %